Beste leden,

Met gepaste trots kunnen wij u mededelen dat wij, na vele jaren, onszelf wederom ook het predikaat “kleiduiven vereniging” mogen geven. Inmiddels hebben wij goede afspraken kunnen maken met één van onze partners!

Meedoen

Wil jij een keer meedoen of lijkt het je leuk om met onze vaste groep op pad te gaan? Neem dan even contact op met de voorzitter voor meer informatie. Uiteraard zijn wij inmiddels ook door de KNSA erkend. Dit betekent dat je vanaf heden – bij het afnemen van een klein examen – ook een hagelgeweer voor deze discipline kunt laten bijschrijven met een S.V. de Treffers lidmaatschap.

Wij zijn vanaf heden van ook iedere 1e zondag van de maand om 10.00 uur aanwezig op het terrein van Dorhout Mees te Biddinghuizen.

Website aanpassing

Uiteraard is er ook een nieuwe discipline pagina voor het kleiduiven schieten op onze website aangemaakt.

Contact

Op dit moment kunnen we je niet te woord staan, stuur ons gerust een berichtje.

barmedewerkbr-lelystad-schietsporthistorische-wapens-schieten